Changing Haemophilia - Змінюємо гемофілію разом

Changing Haemophilia TM – це діяльність компанії Ново Нордіск для подолання незадоволених потреб у лікуванні хворих на гемофілію.

Гемофілія – це рідкісне і серйозне захворювання, що вражає приблизно 1 з 10 000 чоловік по всьому світі. Багато людей, які мають гемофілію, досі не знають про своє захворювання або отримують неадекватне лікування. Але й навіть при проведенні лікування, люди можуть страждати від хронічного болю і обмеження рухливості внаслідок значних крововиливів у великі суглоби. У випадках коли пацієнти отримують неадекватне лікування або лікування відсутнє взагалі, є значний ризик смерті у молодому віці.

Changing Haemophilia TM – це діяльність компанії Ново Нордіск спрямована на вирішення незадоволених потреб у догляді за хворими на гемофілію. Ми працюємо з огляду на майбутнє, в якому кожна людина, що має гемофілією, знає про своє захворювання і може прожити життя з найменшою кількістю обмежень.

Наш внесок у вирішення проблеми

Наш головний внесок у лікування гемофілії полягає у виявленні та розробці ефективних і безпечних лікарських засобів для людей з гемофілією та іншими рідкісними порушеннями системи згортання крові. Ми пропонуємо широкий спектр інноваційних продуктів, які пройшли довгий шлях розробки та дослідження, щоб гарантувати ефективне і безпечне лікування за допомогою лікарських засобів нового покоління.

Всебічне вирішення незадоволених потреб хворих на гемофілію

Але для того щоб по-справжньому змінити життя хворих на гемофілію, потрібно зробити дещо більше, ніж просто постачати необхідні ліки. Наша програма Changing Haemophilia TM – спрямована на вирішення незадоволених потреб у лікуванні хворих на гемофілію. Разом з нашими партнерами ми працюємо, щоб забезпечити більш широкий доступ пацієнтів до діагностики і багатопрофільної допомоги. Ми прагнемо зменшити частоту уражень великих суглобів у пацієнтів з гемофілією та підвищити їхню мобільність.
Ми працюємо заради майбутнього, коли всі випадки гемофілії будуть своєчасно діагностовано. І хворі на гемофілію зможуть прожити життя з найменшою кількістю обмежень.

Фонд Гемофілії Ново Нордіск

Фонд Гемофілії Ново Нордіск / NovoNordisk Haemophilia Foundation (NNHF) є партнером національних і міжнародних товариств, який створено щоб необхідні зміни в лікуванні гемофілії стали реальністю. Фонд Гемофілії Ново Нордіск працює заради людей з гемофілією і з іншими порушеннями згортання крові для покращення їх доступу до лікування і догляду та підвищення якості їхнього життя. Ми спрямовуємо свою підтримку на країни в яких проживає приблизно 75% населення всього світу. До них відносяться і країни що розвиваються, де до сих пір багато хто з пацієнтів не має встановленого діагнозу захворювання і не отримує адекватного лікування.

Novo Nordisk Haemophilia Foundation